Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Amortyzatory

Rozpoczęte przez ~poratuj, 18 cze 2017
  • avatar ~poratuj ~poratuj
    ~poratuj
    Napisane 18 czerwca 2017 - 11:35
    Jak w temacie. Kiedy najeżdżam na jakąś dziurę to już strasznie odzywają się amortyzatory. Ile je tak jeszcze mogę pomęczyć czy to już znak, że czas wybrać się do serwisu? Dodam, że jestem z Krakowa więc tutaj nie będzie problemu z tym aby zrobić to od ręki raz dwa :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bananson ~bananson
    ~bananson
    Napisane 19 czerwca 2017 - 14:08
    Miałem podobny problem i moim zdaniem amortyzatory do wymiany ale zawsze mogło być gorzej także głowa do góry :) Skoro jesteś z Krakowa to podjedź sobie do auto serwis wadowicka. Tam ci to w mig zrobią wszystko jak trzeba :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~flejko ~flejko
    ~flejko
    Napisane 29 czerwca 2017 - 09:50
    Amortyzatory do wymiany kolego. Jeżeli chodzi o serwis to w Krakowie tak jak ktoś wyżej bym polecał. Konkretny serwis gdzie zapłacisz normalnie a zrobią ci to porządnie. Do tego dorzucą pewnie darmowy przegląd bo często tak robią :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy