Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Alimenty

Rozpoczęte przez ~anonim45, 25 maj 2016
  • avatar ~anonim45 ~anonim45
    ~anonim45
    Napisane 25 maja 2016 - 11:58
    Witam
    Za kilka dni mam sprawę o podwyższenie alimentów na mojego syna z pierwszego małżeństwa. Syn ma 15 lat od rozwodu płacę regularnie 900 zł alimentów, dokładam się również do wyprawki szkolnej, wyjazdów, korepetycji itp. W pozwie jest informacja iż od 6 lat płacę niezmienną kwotę 900 zł a koszty utrzymania syna rosną. Ex zadeklarowała iż na syna wydaje 3000 zł miesięcznie i tym samym wnioskuje o podwyższenie alimentów do 2 tysięcy. Niestety nie wspomniała w pozwie iż mam nową rodzinę, dwójkę dzieci i dosyć spory kredyt mieszkaniowy. Znacie dobrego adwokata, który pomoże mi się z tą sprawą uporać? Dobrze byłoby aby adwokat był z woj. łódzkiego. Pozdrawiam A

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MarekZ ~MarekZ
    ~MarekZ
    Napisane 25 maja 2016 - 16:38
    Z Łodzi najlepsza jest kancelaria Meritum! Celują w takich trudnych sprawach i w dodatku mają dobre ceny, jak się porównuje z innymi. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuMają stronę poradyprawne-kancelaria.pl. ] Mnie skutecznie załatwili sprawę z alimentami. A efektywność tutaj jest najważniejsza ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy